Datum 8.12.2008 8:37:05 | Tema:

Nogometaši velenjskega Rudarja so v 20. krogu Prve Lige Telekom Slovenije na domačem igrišču izgubili proti Mariboru z 1:2.
Nogometašem Maribora, po jesenskem delu vodilnemu moštvu slovenskega prvenstva, neuspeh na zadnji tekmi, ko so proti zadnjeuuvrščenemu Kopru na domačem igrišču iztržili le remi, ni prišel do živega. Teden pozneje so spet na starih, zmagovitih tirnicah, potem ko so v Velenju premagali Rudar. Varovanci Darka Milaniča so hitro povedli, nato pa s pametno igro ne samo zadržali vodstvo, ampak ga celo povečali. In to kljub temu, da so od 26. minuti igrali z igralcem manj, saj je moral predčasno zapustiti igro Aleš Mejač. V 75. minuti so sicer prejeli zadetek, kar pa razen podaljšanja negotovosti, ni ničesar spremenil.