Rudar : Dinamo

Datum 22.6.2009 7:26:25 | Tema:

V prvi pripravljalni tekmi pred novo tekmovalno sezono so nogometaši Rudarja na svojem igrišču premagali hrvaške državne prvake nogometaše Dinama z rezultatom 2 : 1.
Strelca za domačo ekipo sta bila: v 16. minuti Marko Kolsi, v 68. pa Luka Prašnikar. Končni izid je v 83. minuti postavil Andrej Kramarič, ki je bil strelec za Dinamo. Nogometaši Rudarja so z igro navdušili in si priigrali številne priložnosti, trener Pušnik pa je v nadaljevanju dal priložnost številnim menjavam in je preskusil tudi nove igralce, ki so se vsi po vrsti dobro odrezali. Na tej tekmi sta se od Rudarjevega dresa poslovila Joviša Kraljevič in Alen Mujanovič, ki bosta odslej nastopala za Šmartno. V Nogometnem klubu Rudar z velikim zanimanjem čakajo na nasprotnika v novoustanovljeni evropski ligi – žreb bo potekal danes (ponedeljek) v Švici. Prva tekma bo že 2. julija.